Gelecek nesil ürünlerin kullanımı çok kolay.

Gelecek nesil ürünlerin kullanımı çok kolay.

Grafi k ekranlı ve Extended Connectivity ile yeni Sigma X

Yeni Sigma X ailesiyle ProMinent kullanım konforu, güvenirlik ve güvenlik açısından kriterleri yeniden belirleyen akıllı ve esnek motorlu membranlı dozajlama pompaları sunuyor. Milyonlarca kez kendini ispatlayan Sigma yapı serimizin devam niteliğindeki yeni Sigma X modeli, sağlamlığı ve işlem güvenliğini yenilikçi, aynı kullanım konsepti ve geniş kapsamlı ağlandırılabiliği birleştirmektedir.

Şimdiye kadar sunduğu güvenli ve esneklik ve hiç olmadığı kadar konforlu ve çok yönlü

Yüksek kullanım konforu

Yeni Sigma X modelinin çıkarılabilen bir kumanda ünitesi üzerinde mandallı çark ve 4 ek kumanda tuşu ile öne çıkmaktadır. Büyük ve aydınlatılmış bir LC ekranı ve çeşitli işletme durumları için LED’li gösterge ilave kullanım konforu sunar. Standart olarak entegre bir zamanlayıcı zamana bağlı dozlama işlemleri kontrol eder. Uygun yedek parçalar ekranda gösterilir.

Çok yüksek işlem güvenliği

Sigma X modeli, sağlam, entegre kumanda ve patentli çok katmanlı emniyet membranı ile motorlu membranlı dozajlama pompasıdır ve yüksek işlem güvenliğine sahiptir. Entegre bir taşırma valfi pompayı aşırı yükten korur ve dozlama işlemi sırasındaki havalandırma imkanı ile her zaman güvenli işlevi sağlar.

Optimum dozlama sonucu

Ayarlanabilen dozlama profi lleri sayesinde yeni Sigma X modeli optimum dozlama sonuçları sunar. Frekans ve strok uzunluk ayarı kombinasyonu büyük ayarlama aralığı imkanı verir. Pompa bu sırada tüm frekans aralığında yüksek hassasiyetle çalışır. Hareket profi linin adaptasyonu akışkan ve gaz çıkışı olan maddelerde de hassas ve sorunsuz dozlama sunar.

Daha fazla bağlanabilirlik

Yeni X endüstri 4.0. için hazır. Entegre PROFIBUS®ve CANopen arabirimleri üzerinden işlem yönetim sistemlerine bağlanabilir. İşletim durumlarının uzaktan aktarımı kolayca ek bir çıkış veya röle modülü üzerinden gerçekleşir.

Çok yönlü uygulama imkanı

S1Cb, S2Cb ve S3Cb varyasyonları ile yeni Sigma X 21 ile 1.040 l/saat arası kapasite aralığını karşılamaktadır. Böylece esnek içinde çok sayıda farklı uygulamada kullanılabilir. Kimyasal madde dozlaması, içme suyu ve atık su hazırlama ile dezenfekte maddelerinin soğutma devrelerindeki kullanımından, kağıt endüstrisi, plastik üretimi ve tekstil üretimine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Burada güçlü bir pompayı daha da yenlikçi yapan her şey mevcut.

Güvenilir, uzun ömürlü motor tahriki

S1Cb, S2Cb ve S3Cb varyasyonlarında 16 ile 4 bar arası karşı basınçta 21 ile 1.040 l/saat değerinde sıvı maddelerin dozlanması için dayanıklı ve hassas motor tahriki.

 

Yüksek konforlu kolay kullanım

Sigma X kumanda tipinde çıkarılabilen mandallı çark ve 4 ek kumanda tuşu ile sezgisel kullanım konsepti.

 

Uzak mesafeden görülebilir durum LED’leri

İşletim, uyarı ve hata mesajları için üç kademeli, her taraftan görünebilen LED’li gösterge yüksek işletim güvenliği sağlar.

 

Aydınlatmalı LC ekran

Büyük ve yüksek çözünürlüğe sahip LC ekran önemli parametreleri göstermektedir.

 

Bağlanabilirlik

Entegre PROFIBUS® ve CANopen arabirimleri işlem yönetim sistemlerine olan bağlantı imkanı sunar.

DULCOnneX - Extended Connectivity

Sigma X modeli CANopen ve DULCOnneX gateway üzerinden web tabanlı DULCOnneX platform ile bağlanabilir.

 

DULCOnneX - Extended Connectivity

Web tabanlı. Bağlanabilir. Şeffaf.

ProMinent firmasına ait DULCOnneX, dijital sıvı yönetimi için akıllı bir çözümdür. DULCOnneX ile bir sistemin tüm bileşenlerini bağlıyoruz ve bu şekilde dozlama pompası, ölçüm ve ayar cihazı ile sensörlerin optimize biçimde birlikte çalışmasını sağlıyoruz. Kullanıcılar olarak kurulu olan cihaz ve sistemlerin tüm verilerine olan doğrudan erişimden faydalanıyorsunuz. Bu şekilde DULCOnneX işlemlerinin kolayca denetlenmesine, analiz edilmesine ve optimize edilmesini sağlar. Dijital sıvı yönetiminin temeli: Extended Connectivity özelliğine sahip ürünler.

Yeni Sigma X modeli DULCOnneX ürünleridijital sıvı yönetimine imkan sunar özelliklere sahiptir. Ham madde tüketimini azaltırlar ve kullanım hatalarını ve durma sürelerini minimize etmeye yardımcı olurlar.

Dayanıklı: Tasarım yapısı uzun kullanım ömrü ve yüksek dayanıklılık sunar.

Adaptif: Otomatik olarak sürekli değişen işletim koşullarına adapte olurlar.

Kullanıcı dostu: Kurulumu ve işletime alınması kolay. Kolay parametreleme, kalibrasyon ve kaydetmeye imkan sunan sezgisel kullanım.

Bağlantılandırılabilir: CANopen, PROFIBUS® ve PROFINET gibi endüstriyel ağ sistemleri üzerinden iletişim kurarlar veya DULCOnneX ile web tabanlı sıvı yönetimi platformumuz ile bağlanabilir.

Daha fazla bilgi için

Out of conviction

Offering the optimum solution requires: broad expertise, knowledge and experience.