Akıllı olma özelliği bir numara daha büyüyor.

Akıllı olma özelliği bir numara daha büyüyor.

Extended Connectivity ile yeni gamma/ XL

Yeni gamma/ XL ile ProMinent’in akıllı mıknatıslı membranlı dozlama pompası gamma/ X modeline destek geliyor. gamma/ XL modeli, daha küçük olan kardeş modeli kadar akıllı, kolay kullanılabilir ve uzun ömürlüdür. Daha yüksek olan 25 – 2 bar’da 8 ile 80 l/saat arası kapasite aralığı ile gamma/ XL modeli, gamma/ X yapı serisinin çok yönlülüğünü arttırmakta ve çok sayıda uygulama alanı için yeni imkanlar sunmaktadır.

Yeni gamma/ XL modeli daha fazla özellik barındırıyor.

Dozlama pompalarımız çok şey kazandı. Güç ve bağlanabilirlik.

Daha akıllı

Yeni gamma/ XL modeli, gamma/ X modeli gibi öngörüşlü zekaya sahip yenilikçi bir dozajlama pompasıdır. Entegre basınç ölçümlü ve kontrollü manyetik tahriki sayesinde minimum seviyedeki hidrolik sapmaları algılar ve gücünü derhal basınca ve maddenin özelliklerine optimum şekilde adapte eder. Bu işletime alma ve işlem sırasında daha fazla güvenlik sağlar.

Daha kolay

Bu tuşa basarak mod seçme, mandallı çarkla ayarlama yapma, bir tıklama ile onaylama - yeni gamma/ XL modelinde dozlama yapmak bu kadar kolay. Ayar aralığı 1:40.000 değerindedir. Dozlama performansı doğrudan l/saat veya gph biriminde ayarlanabilir. Bu şekilde sezgisel ve verimli bir kumanda garanti edilmiş oluyor.

Daha fazla güvenirlik

Yeni gamma/ XL neredeyse aşınmasız manyetik tahrike sahiptir, aşırı yüke karşı dayanıklıdır ve az bakım gerektirir. Otomatik havalandırma ve otomatik hidrolik hata durumlarını algılama özelliği ile yüksek verimlilik sağlarken maksimum güvenirlik ve uzun ömür sunar.

Daha fazla bağlanabilirlik

Yeni gamma/ XL endüstri 4.0. için hazır. Akıllı bir ürün olarak ProMinent fi rmasının web tabanlı sıvı yönetimi platformu DULCOnneX ile bağlanabilir. Bu platform üzerinden dozlama işlemini gerçek zamanlı olarak denetleyebilir, durma sürelerini önleyebilir ve tamamen otomatik olarak raporlar oluşturabilirsiniz.

Daha çok yönlü

Bağımsız veya bir komple sisteme entegre edilmiş olarak yeni gamma/ XL modeli her endüstriyel uygulama ve diğer dozlama işlemleri için çok uygundur. Kullanım imkanlarına kimyasal madde ticareti ve tesis yapımı ile gıda maddesi ve içecek endüstrisi, içme suyu ve atık su hazırlığı ve endüstri ve elektroliz yöntemiyle kaplama teknolojisi dahildir.

DULCOnneX ile dijital sıvı yönetimi - Extended Connectivity.

Web tabanlı. Bağlanabilir. Şeffaf.

Yeni gamma/ XL modelinin önemli bir özelliği de genişletilmiş bağlanabilirliğidir. Dijital sıvı yönetimi için yeni bir DULCOnneX çözümünün bir parçası olarak yeni mıknatıslı membranlı dozlama pompası, işlem yönetim sistemlerine bağlanmak için entegre PROFIBUS® ve CANopen arabirimlerine sahiptir. Bu şekilde gamma/ XL modeli dozlama işlemlerinin kolayca denetlenmesine, analiz edilmesine ve optimize edilmesine imkan sağlar.

ProMinent firmasına ait DULCOnneX, dijital sıvı yönetimi için akıllı bir çözümdür. DULCOnneX ile bir sistemin tüm bileşenlerini bağlıyoruz ve bu şekilde dozlama pompası, ölçüm ve ayar cihazı ile sensörlerin optimize biçimde birlikte çalışmasını sağlıyoruz. Kullanıcılar olarak kurulu olan cihaz ve sistemlerin tüm verilerine olan doğrudan erişimden faydalanıyorsunuz. Bu şekilde DULCOnneX işlemlerinin kolayca denetlenmesine, analiz edilmesine ve optimize edilmesini sağlar. Dijital sıvı yönetiminin temeli: Extended Connectivity özelliğine sahip ürünler.

Yeni gamma/ XL modeli gibi DULCOnneX ürünleri dijital sıvı yönetimine imkan sunar özelliklere sahiptir. Ham madde tüketimini azaltırlar ve kullanım hatalarını ve durma sürelerini minimize etmeye yardımcı olurlar.

Dayanıklı: Tasarım yapısı uzun kullanım ömrü ve yüksek dayanıklılık sunar.

Adaptif: omatik olarak sürekli değişen işletim koşullarına adapte olurlar.

Kullanıcı dostu: rulumu ve işletime alınması kolay. Kolay parametreleme, kalibrasyon ve kaydetmeye imkan sunan sezgisel kullanım.

Bağlantılandırılabilir: CANopen, PROFIBUS® ve PROFINET gibi endüstriyel ağ sistemleri üzerinden iletişim kurarlar veya DULCOnneX ile web tabanlı sıvı yönetimi platformumuz ile bağlanabilir.

Ayrıntısı geliştirildi, gücü arttırıldı.

Yeni gamma/ XL modelinin içsel değerleri

Uzak mesafeden görülebilir durum LED’leri

İşletim, uyarı ve hata mesajları için üç kademeli, her taraftan görünebilen LED’li gösterge yüksek işletim güvenliği sağlar.

Karşı basınç göstergeli yüksek çözünürlüğe sahip LC ekranı

gamma/ XL modelinin 3″ ve yüksek çözünürlüğe sahip LC ekranı akış miktarı gibi önemli parametreleri kolay anlaşılır şekilde göstermektedir. Karşı basınç sensörsüz ölçülür ve 0,5 bar çözünürlükle ekranda da gösterilir.

Arttırılmış kapasite aralığı ile güvenilir şekilde kontrol edilen manyetik tahriki

Yeni gamma/ XL modeli sıvı maddelerinin dozlanması için çok hassas kontrol edilen bir manyetik tahrike sahiptir. Kapasite aralığı 25 – 2 bar’da 8 – 80 l/saat değerlerini kapsamaktadır. Manyetik tahrik yavaş bir ön stroka imkan verir ve bu şekilde sürekli biçimde en düşük hacimsel debilerin dozlamasına imkan sunar.

Mandallı çarkla kolay kullanım

İlk kez gamma/ X modeli ile sunulan mandallı çark büyük LC ekran ve 4 tuş ile birlikte gamma/ XL modelinde sezgisel bir kullanım ve programlama sunuyor. Son 4 haftanın dozlama performansının 10 dakikalık döngülerde kaydetme özelliği.
Ekran üzerinden düzenlenebilir.

Maksimum verim için öngörüşe sahip zeka

Yeni gamma/ XL modelinin rafi ne elektroniği hassas bir ayarlama imkanı sunar. Sıvılar ile temas etmeyen parçalarla basınç lgılaması en yüksek işletim güvenliği sağlamaktadır. “Dozlama başlığında hava” “Aşırı basınç” ve “Basınç yok” gibi hidrolik hata durumları tespit edilebilir. Ayrıca sistemde basınç dalgalanmaları algılanır ve kompanze edilir ve bu yüksek bir dozlama hassasiyetini garanti eder.

3 konfi güre edilebilen I/O için giriş

Zamanlayıcı programlarının başlatılması için giriş ve önceden ayarlanmış dozlama performansına geçiş olarak. Hata mesajları, yarılar ve karıştırma mekanizması veya manyetik valfl er gibi harici cihazların etkinleştirilmesi için zamanlayıcıya düzenlenmiş.

Opsiyonel uzaktan bağlantı

Opsiyonel olarak, gamma/ XL modeli parametrelerin kolayca konfi gürasyonu ve işlem verilerinin çağrılabilmesi için Bluetooth ve WLAN ile donatılı olarak teslim edilebilir.

Sürekli dolum seviyesi ölçümü

Yeni ve sürekli çalışan emiş mızrağı ile dolum seviyeleri %5’e kadar hassasiyetle ölçülebilir.

DULCOnneX – Extended Connectivity

Entegre PROFIBUS® ve CANopen arabirimleri işlem yönetim sistemlerine olan bağlantı imkanı sunar.

video

The gamma/ X family

Out of conviction

Offering the optimum solution requires: broad expertise, knowledge and experience.