ACHEMA 2018

DULCOnneX - Extended Connectivity

ACHEMA 2018

11 – 15  czerwca 2018, Frankfurt nad Menem

Hala 8, stoisko J94

W dniach 11 – 15 czerwca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja ACHEMA – najważniejszych międzynarodowych targów branży przemysłu procesowego.

Jako międzybranżowy lider innowacyjności firma ProMinent zaprezentuje inteligentne rozwiązania cyfrowej komunikacji w systemach dozowania cieczy. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami produktowymi oraz sprawdzonymi systemami, dzięki którym możemy zaoferować Państwu indywidualne i optymalne rozwiązania. Nasi eksperci czekają na Państwa pytania.

Zamów bezpłatną kartę wstępu     Wyślij zapytanie

Oferta targowa

Firma ProMinent prezentuje DULCOnneX Extended Connectivity

Twoje instalacje staną się inteligentne!

Twoje instalacje staną się inteligentne!

DULCOnneX Extended Connectivity

Ilość danych, generowanych przez czujniki lub pompy w instalacjach będzie stale wzrastać. Konieczne jest zatem rejestrowanie różnego rodzaju informacji, udostępnianie ich oraz wydajne wykorzystywanie do sterowania procesami. W tym celu niezbędne są modele operacyjne oparte na danych, wymagające zwiększonej mobilności i przejrzystości.

Jako kompleksowe rozwiązanie DULCOnneX umożliwia odpowiednie przygotowanie i udostępnienie istotnych danych. Dane wewnętrzne zostaną powiązane z zewnętrznymi, przyczyniając się do optymalizacji procesów operacyjnych i eksploatacyjnych.

Użytkownicy odnoszą korzyści z bezpośredniego dostępu do wszystkich informacji, pochodzących z zainstalowanych lokalnie urządzeń i instalacji. Podstawę stanowią trwałe, dostosowane produkty, z możliwością łączenia w sieci, dopasowujące się samodzielnie do zmiennych warunków eksploatacji.

Produkty DULCOnneX

Produkty DULCOnneX posiadają cechy umożliwiające wykorzystanie ich w cyfrowej komunikacji w systemach dozowania cieczy. Redukują zużycie surowców i przyczyniają się do redukcji błędów obsługi oraz czasów przestoju.

Elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca
gamma/ X z modułem DULCOnnect®

Silnikowa membranowa pompa dozująca
Sigma X (typ sterowania)

Moduł kontroli zdalnej
DULCOnnect® do podłączenia do magistrali CAN

System pomiaru i regulacji
DULCOMARIN® 3

Serwis dla Państwa

Umów termin konsultacji

Umów termin konsultacji

Cenimy Państwa czas – dlatego zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania terminu.

Umów termin konsultacji

Proszę podać nam preferowany termin konsultacji, a my skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

Moderowane prezentacje produktów

Moderowane prezentacje produktów

W trakcie codziennych cyklicznych moderowanych prezentacji na żywo na poniższe temat

  • AEGIS II – Elastyczność i wydajność w obszarze uzdatniania wody
  • DULCOnneX – Inteligentna technika dozowania z przyszłością
  • Ruch bez granic – Innowacyjne napędy dla wysokociśnieniowych membranowych pomp dozujących

przedstawimy Państwu zalety naszych produktów w języku niemieckim i angielskim, uwzględniając Państwa życzenia. Takiej możliwości prezentacji na żywo nie można przegapić!

Imponujące pokazy VR

Imponujące pokazy VR

Przeżyj na własnej skórze ekscytującą wirtualną podróż i poznaj przykłady zastosowań w sektorze wytwarzania energii oraz w przemyśle chemicznym.

Szansa na wygraną - Codzienne losowanie nagród

Szansa na wygraną - Codzienne losowanie nagród

Wśród wszystkich odwiedzających, którzy wrzucą swoje wizytówki do skrzynki na losy, rozlosujemy codziennie wysokiej jakości okulary VR.

Produkty ProMinent na targach ACHEMA

Elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca gamma/ X

gamma/ X jest pierwszą pompą dozującą z predyktywną inteligencją. Dzięki regulowanemu napędowi elektromagnetycznemu z bezczujnikowym pomiarem ciśnienia rozpoznaje samodzielnie błędy układu hydraulicznego, nawet przy minimalnych odchyleniach – dopasowując natychmiast optymalnie swoją wydajność do ciśnienia i właściwości medium. Jako produkt DULConnex posiada dodatkowe rozwiązania  umożliwiające zastosowanie w cyfrowej komunikacji w systemach dozowania cieczy. Redukuje to zużycie surowców i przyczynia się do redukcji błędów obsługi oraz minimalizacji czasów przestoju

Elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca gamma/ XL

Pompa gamma/ XL to inteligentna, gotowa do połączenia elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca, która tworzy nowe standardy w zakresie produktywności, niezawodności i ekonomiczności.

Jako rozszerzenie naszej sprawdzonej serii gamma/ x działa w zakresie wydajności od 8 – 80 l/h przy ciśnieniu 25 – 2 barów i jest kompatybilna ze wszystkimi systemami, urządzeniami i platformami do połączenia sieciowego.

Hydrauliczne membranowe pompy dozujące Orlita® Evolution

Jako bardzo wytrzymała hydrauliczna membranowa pompa dozująca rodzina produktów Orlita® Evolution spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Produkty charakteryzują się wielowarstwową membraną PTFE ze zintegrowanym ostrzeżeniem / sygnalizacją pęknięcia membrany oraz unikatowym sterowaniem pozycji membrany.

Silnikowa membranowa pompa dozująca Sigma X

Wytrzymała silnikowa membranowa pompa dozująca z opatentowaną wielowarstwową membraną bezpieczeństwa oferuje ochronę pompy dzięki wyłącznikowi przeciążeniowemu. Zdejmowany panel obsługowy, regulowane profile dozowania oraz szereg wariantów napędu i sterowania umożliwiają elastyczne zastosowanie pompy.

System dozowania DULCODOS® universal DSUa mini

System dozowania zapewniający bezpieczne i precyzyjne dozowanie, posiada wszystkie istotne elementy na minimalnej powierzchni. Osłona przeciwbryzgowa gwarantuje bezpieczną eksploatację systemu dozowania

Hydrauliczna membranowa pompa dozująca Hydro/ 4

Hydro/ 4 jest trwałą hydrauliczną membranową pompą dozującą, spełniającą najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa – seryjnie dostarczana jest z zaworem nadciśnieniowym oraz wielowarstwową membraną PTFE z sygnalizacją pęknięcia membrany. Modułowa budowa zapewnia bardzo dużą elastyczność w zakresie zastosowania.

Cechy produktów wykorzystujących cyfrową komunikację w systemach dozowania cieczy

Możliwość połączenia w sieci

Nasze produkty komunikują się za pomocą magistrali CANopen, PROFIBUS i PROFINET, dlatego można je połączyć za pomocą DULCOnnect® z platformą cyfrowej komunikacji w systemach dozowania cieczy.

Łatwe w obsłudze

Możliwość prostej instalacji i uruchomienia. Przejrzysta, intuicyjna obsługa zapewnia łatwą parametryzację, kalibrację i zapisywanie.

Adaptacyjne

Dostosowują się samoczynnie do stale zmieniających się warunków eksploatacji.

Trwałe

Konstrukcja zapewnia długą żywotność i wysoką dostępność.

Out of conviction

Offering the optimum solution requires: broad expertise, knowledge and experience.