ACHEMA 2018

DULCOnneX - Extended Connectivity

ACHEMA 2018

11. – 15.  června 2018, Frankfurt nad Mohanem

Hala 8, stánek J94

 

11.-15. června 2018 se koná ve Frankfurtu nad Mohanem ACHEMA, mezinárodní světový veletrh procesního průmyslu.

ProMinent Vám jakožto dodavatel mezioborových řešení představuje inteligentní metody digitálního managementu kapalin. Užijte si jak naše nové, tak i osvědčené systémy a sestavte si své zcela osobní trvale udržitelné řešení. Naši odborníci se na Vás těší.

Vyžádání bezplatné vstupenky na veletrh            Zaslat poptávku

Naše hlavní body na veletrhu

ProMinent představuje rozšířenou konektivitu DULCOnneX

Vaše zařízení budou chytřejší!

Vaše zařízení budou chytřejší!

Rozšířená konektivita DULCOnneX

Množství dat, která generují senzory nebo čerpadla v zařízeních, bude v budoucnosti zřetelně narůstat. Znamená to, že je třeba zaznamenat spoustu různorodých informací a poskytnout je řídicím jednotkám, aby je mohly efektivně využít pro řízení procesů. K tomu jsou nezbytné provozní modely založené na datech, které vyžadují vysokou míru mobility a transparentnosti.

DULCOnneX je celkové řešení, která umožňuje příslušně zpracovat a poskytnout relevantní data. Interní data se spojí s externími a přispějí tak k optimalizaci operativních a provozních procesů.

Uživatelé využijí výhody přímého přístupu ke všem informacím v nainstalovaných přístrojích a zařízeních. Základ tvoří robustní, síťově propojitelné a adaptivní produkty, které se samočinně přizpůsobí měnícím se provozním podmínkám.

 

DULCOnneX – Výrobky

Naše výrobky DULCOnneX se vyznačují charakteristikami, které umožňují digitální management kapalin. Snižují spotřebu surovin a přispívají k minimalizaci chyb při obsluze a prostojů.

Magnetické membránové dávkovací čerpadlo
gamma/ X s modulem DULCOnnect®

Motorové membránové dávkovací čerpadlo
Sigma X (typ řízení)

Modul dálkového monitorování
DULCOnnect® pro připojení k rozhraní CAN

Měřicí a regulační systém
DULCOMARIN® 3

Naše služby pro Vás

Dohodněte si termín jednání

Dohodněte si termín jednání

Váš čas je cenný, proto si s námi domluvte termín předem.

Dohodněte si termín jednání

Sdělte nám prosím požadovaný termín a my Vás budeme obratem kontaktovat.

 

Moderované prezentace výrobků

Moderované prezentace výrobků

Několikrát denně se konají moderované živé prezentace na téma

  • AEGIS II – Flexibilita a efektivita v úpravě chladicí vody
  • DULCOnneX – Inteligentní dávkovací technika s budoucností
  • Pohyb bez hranic – Inovativní pohonná technika pro vysokotlaká membránová dávkovací čerpadla,

v nichž Vám představíme přednosti těchto výrobků, zcela podle Vašeho přání v německém a anglickém jazyce. Tuto možnost živých ukázek si v žádném případě nenechte ujít!

 

Působivé okruhy virtuální realitou

Působivé okruhy virtuální realitou

Zažijte na vlastní kůži při napínavých okruzích virtuální realitou příklady použití z oblastí výroby energie a chemického procesního průmyslu.

 

Šance na výhru - Každý den jedna cena

Šance na výhru - Každý den jedna cena

Ze všech návštěvníků stánku, kteří vhodí svou vizitku do losovací schránky, každý den vylosujeme výherce vysoce kvalitních brýlí pro virtuální realitu.

 

Výrobky ProMinent na veletrhu ACHEMA

Magnetické membránové dávkovací čerpadlo gamma/ X

Čerpadlo gamma/ X je první dávkovací čerpadlo s předvídavou inteligencí. Díky regulovanému magnetickému pohonu s bezsenzorovým měřením tlaku rozpozná hydraulické chybové stavy i při minimálních odchylkách – a svůj výkon ihned optimálně přizpůsobí tlakovým poměrům a vlastnostem média. Jako výrobek DULCOnneX se navíc vyznačuje zvláštními charakteristikami, které umožňují digitální management kapalin. Ty snižují spotřebu surovin a přispívají k minimalizaci chyb při obsluze a prostojů

další informace

Magnetické membránové dávkovací čerpadlo gamma/ XL

Čerpadlo gamma/ XL je inteligentní síťově propojitelné magnetické membránové dávkovací čerpadlo, které po stránce produktivity, spolehlivosti a hospodárnosti stanovuje nová měřítka.

Jako rozšíření našeho osvědčeného čerpadla gamma/ x pokrývá výkonový rozsah 8 – 80 l/h při tlaku 25 – 2 bar a je možné jej propojit se všemi systémy, přístroji a platformami.

Hydraulická membránová dávkovací čerpadla Orlita® Evolution

Produktová řada Orlita® Evolution je tvořena velmi robustními hydraulickými membránovým dávkovacími čerpadly a splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Vyznačuje se vícevrstvou membránou z PTFE s integrovanou výstražnou signalizací v případě prasknutí membrány a jedinečným řízením poloh membrány.

Motorové membránové dávkovací čerpadlo Sigma X

Robustní motorové membránové dávkovací čerpadlo s patentovanou vícevrstvou bezpečnostní membránou, které prostřednictvím integrovaného vypnutí při přetížení nabízí ochranu pro čerpadlo. Odnímatelná ovládací jednotka, nastavitelné profily dávkování a velké množství variant pohonů a ovládání umožňují flexibilní použití čerpadla.

další informace

Dávkovací systém DULCODOS® universal DSUa mini

Dávkovací systém pro bezpečné a přesné dávkování se všemi podstatnými komponenty na nejmenším prostoru. Ochrana proti stříkání zajišťuje bezpečný provoz dávkovacího systému.

Hydraulické membránové dávkovací čerpadlo Hydro/ 4

Hydro/ 4 je velmi robustní hydraulické membránové dávkovací čerpadlo, které splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost – sériově se dodává s přetlakovým ventilem a také vícevrstvou membránou z PTFE se signalizací v případě prasknutí membrány. Její modulární uspořádání nabízí velmi vysokou flexibilitu v oblasti použití.

další informace

Charakteristiky výrobků pro digitální management kapalin

Propojitelné po síti

Naše výrobky komunikují na úrovni polní sběrnice prostřednictvím CANopen, PROFIBUS a PROFINET nebo mohou být prostřednictvím DULCOnnect® spojeny s naší platformou managementu kapalin na webu.

Uživatelsky přívětivé

Snadno se instalují a uvádějí do provozu. Přehledné a intuitivní ovládání zajišťuje snadnou parametrizaci, kalibraci a ukládání.

Adaptivní

Samočinně se přizpůsobují neustále se měnícím provozním podmínkám.

Robustní

Konstrukční uspořádání zajišťuje dlouhou životnost a vysokou upotřebitelnost.

Out of conviction

Offering the optimum solution requires: broad expertise, knowledge and experience.